Salon TEL-COM w Lublińcu świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych sieci T-Mobile.

Sieć T-Mobile jest jednym z największych operatorów sieci komórkowej w Polsce, który milionom Polaków dostarcza usługi telekomunikacyjne oraz superszybki internet.

Salon T-mobile w Lublińcu zapewnia profesjonalną pomoc klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym. Pracownicy naszego punktu to konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedazy usług telekominukacyjnych oraz w obsłudze klienta. Każdy z naszych konsultantów posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki którym może służyć klientom sieci niemal w każdej sytuacji.

W ramach świadczonych usług, T-Mobile oferuje szeroki wybór usług abonamentowych, na kartę, internet przenośny i stacjonarny, a także nowoczesny sprzęt elektroniczny.

Salon T-Mobile w Lublińcu zapewnia:

T-Mobile jest niekwestionowanym liderem na rynku telekomunikacyjnym w Polsce i Europie. Elastyczna oferta, pełne bezpieczeństwo i ochrona abonentów, proste i jasne plany taryfowe, a także usługi dodatkowe, takie jak Netflix czy T-mobile bank sprawiają, że klienci są zadowoleni ze współpracy z siecią i chętnie korzystają z usług T-mobile.

Serdecznie zapraszamy obecnych klientów T-Mobile, jak również osoby, które są zainteresowane przeniesieniem numeru lubb porównaniem oferty T-mobile z propozycją konkurencji.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 9 00 - 17 00

sobota: 9 00 - 13 00

Nr telefonu: (34) 353-13-09