TEL-COM Tomasz Gawron to przede wszystkim ludzie, ich wiedza oraz zdobywane przez lata doświadczenie. Firma zatrudnia sztab inżynierów, techników i specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z zaangażowaniem i pasją.

Firma TEL-COM Tomasz Gawron jest kontynuacją obecnej na rynku od 1994 roku firmy TEL-COM. Na samym początku działalności firma zajmowała się projektowaniem, sprzedażą i konserwacją systemów telekomunikacyjnych. Kontynuacja rodzinnej idei, wsparcie i pomoc zespołu projektowego, którzy współpracują z TEL-COM od ponad 20 lat, a także zaangażowanie i profesjonalizm owocują zaufaniem i satysfakcją naszych klientów. Mimo krótkiej działalności na rynku możemy pochwalić się wieloma projektami wdrożonymi na potrzeby osób indywidualnych, firm produkcyjnych, deweloperów, a także integratorów, z którymi współpracowaliśmy jako podwykonawca.

Szybki rozwój technologii oraz wziąż zwiększające się oczekiwania klientów sprawiły, że stworzenie firmy – córki, która realizuje nowoczesne projekty z zakresu planowania i instalacji systemów telekomunikacyjnych opartych o transmisję światłowodową było tylko kwestią czasu. Dzięki wysokiej jakości oferowanych usług oraz wykorzystywaniu najlepszych dostępnych na rynku urządzeń wspieramy naszych klientów w następujących dziedzinach

Doskonale wiemy, że obecnie nas świat zmienia się bardzo szybko, a firmy muszą elastycznie dostosowywać swoja ofertę do wymagań klientów. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, oferta naszej firmy jest regularnie poszerzana i urozmaicana, a jakość świadczonych przez TEL-COM usług z każdym srealizowanym projektem sukcesywnie rośnie

Realizując cele nasze firmy oraz spełniając oczekiwania naszych klientów, każdego dnia zdobywamy nową wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają nam zbliżanie się do perfekcji. Seredecznie zachęchamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do współpracy!